PRO-LÁN - preview

20.10.2016 10:32

Sokolíci přivítají neporaženého lídra skupiny

V sobotu 22.10. 2016 přijede "Na Továrnu" aktuální lídr soutěže. Šlágr kola začíná ve 15:30. Sokolíci to nebudou mít určitě snadné, i přesto, že "Na Továrně" prohráli pouze první utkání a od té doby doma neprohráli se skórem 20:9. Naproti tomu, ale Lánov venku ztratil pouze bod, když v Kunčicích zvítězil po penaltovém rozstřelu, jinak je na venkovních hřištích stoprocentní. Domácí příznivci mají obrovskou motivaci, aktuálně se nachází na třetí pozici s 19b díky lepšímu skóre před Pilníkovem a určitě by se chtěli přiblížit čelu skupiny, ale nejen díky tomu. Lánovu mají určitě co vracet. Myslím, že si všichni pamatujeme poslední klání tohoto derby, které Sokol tragicky nezvládl a v Lánově dostal příděl 10:2. Proto doufám, že všichni k tomuto zápasu řádně přistoupí a ukáží, že "Na Továrně" se body lehce nezískávají!

Názor trenéra: Víme, že nás čeká těžký soupeř a tak k tomu zápasu i přistoupíme. Pokud se dostavíme v plné sestavě, uděláme vše pro to, abychom neprohráli.